Adobe Photoshop CC 2018 19.1.8.26053 Mac OS X
Adobe Photoshop CC 2018 19.1.8.26053 Mac OS X

Adobe Photoshop CC 2018 19.1.8.26053 Mac OS X

Hakkında Eğer düşünebilirseniz, Photoshop, en iyi uygulama tasarımı ve görüntüleme...

Hakkında

Eğer düşünebilirseniz, Photoshop, en iyi uygulama tasarımı ve görüntüleme dünyası sayesinde yapabilirsiniz. Fotoğrafları, illüstrasyonları ve 3D görüntüleri oluşturur ve geliştirir. Web siteleri ve mobil uygulamalar tasarlar. Videoları düzenleyin, gerçek resimleri ve daha fazlasını simüle edin. Herhangi bir fikir yürütmek için gereken her şey.

Herkesin bir şey tasarlaması için tasarlandı. 
Temel web sitelerinden paketleme için posterler, muhteşem, unutulmaz göz alıcı simgeler logolar afişler: Photoshop tasarım dünyasının dönmeyi sürdürmesini sağlar. Yeni başlayanlar bile, kullanımı kolay olan sezgisel araçlar ve şablonlarla inanılmaz şeyler yaratabilirler.

Sadece fotoğraflar yapmak değil, muhteşem
bir şey yapmanın yanı sıra, mevcut sürümleri veya toplam dönüşümleri yapmak isteyip istemediğinizi, fotoğraflarınızı sanat eserlerine dönüştürmek için kapsamlı bir profesyonel fotoğrafçılık araçları seti sunar. Ayarlayın, kırpın, nesneleri çıkarın, eski fotoğrafları rötuşlayın ve onarın. Olağan dışı sıradan bir şey haline getirmek için renkler, efektler ve daha fazlası ile oynayın.

Daha az iş gerektiren sanatsal çalışmalar
Tasarım orijinal sanat eserleri, resimler, görüntüleri dönüştürür veya kendi dijital şaheserinizi yaratır. Teşvik edebileceğiniz veya yazdırabileceğiniz 3D çizimlere özen gösterir. Eşsiz desenler ve gösterişli efektlerle işinizi geliştirin. Hayal edebileceğiniz kadar hızlı çalışan gelişmiş fırçalar sayesinde boyalı çizgiler ve yumuşak eğriler.

Dijital görüntülerde tamamen yeni bir deneyim. 
En son sürümlerin, web tasarım ve uygulamalarının, fotoğraflarının, baskısının ve grafik tasarımının harika yeni özellikleriyle, herhangi bir fikri hızlı bir şekilde harika bir işe dönüştürmenize yardımcı olduğunu öğrenin.

Özellikleri

  • Geliştirilmiş bilgi araçları
  • Özellikler panelindeki geliştirmeler
  • Düzen iyileştirmeleri
  • Eğrilik Kalem aracı
  • Hızlı menü paylaşımı
  • Değişken kaynaklar
  • Pürüzsüzleştirici fırça darbesi
  • Lightroom’da fotoğraflara erişim
  • Geliştirilmiş fırçalar organizasyonu
Ekran Görüntüleri

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *