Adobe Photoshop CC 2019 20.0.2 MacOS
Adobe Photoshop CC 2019 20.0.2 MacOS

Adobe Photoshop CC 2019 20.0.2 MacOS

Hakkında Dijital görüntülerin işlenmesi ve düzenlenmesi için endüstri standardı olan...

Hakkında

Dijital görüntülerin işlenmesi ve düzenlenmesi için endüstri standardı olan Adobe Photoshop CC 2019, eksiksiz bir profesyonel rötuşlama araçları paketi sunar ve ilham vermek için tasarlanmış güçlü düzenleme özellikleri ile donatılmıştır.

Bunu düşünürseniz, dünyanın en iyi grafik tasarım yazılımı ve görüntüleri olan Photoshop CC ile yapabilirsiniz. Fotoğrafları, illüstrasyonları ve resimleri 3B olarak oluşturur ve geliştirir. Web sitesi tasarımı ve mobil uygulamalar. Videoları düzenleyin, resimler gerçek hayatı simüle eder ve daha fazlasını yapın. Herhangi bir fikri gerçekleştirmek için tek ihtiyacınız olan şey bu.

Bir şey tasarlamak için herhangi biri için tasarlanmıştır. 
Photoshop yaratıcı dünyası hareket etmeye devam ediyor. Afişlerden ambalaja, temel pankartlar, güzel web siteleri, logolar ve gösterişli ikonlar unutulmaz. Sezgisel araçlar ve kullanımı kolay şablonlarla, yeni başlayanlar bile harika bir şey yapabilir.
Sadece fotoğraf çekmek değil. Şaşırtıcı. 
İster günlük baskılar isterse tam dönüşümler arıyorsanız, grafik tasarım yazılımımız, enstantanelerinizi sanat eserlerine dönüştürmek için eksiksiz bir profesyonel fotoğrafçılık aracı sağlar. Eski fotoğrafları ayarlayın, kırpın, çıkarın, rötuşlayın ve onarın. Sıradanı olağanüstü bir şeye dönüştürmek için renkler, efektler ve daha fazlasıyla oynayın.
Fırçaya güç verin.
Özellikle illüstratörler için tasarlanan araçları hayal ettiklerinizi çizer ve boyar. Mükemmel simetrik desenlerle boyayın. Pürüzsüzleştirici vuruşlarla parlak görünüm elde edin. Ve 1000’den fazla ünlü illüstratör Kyle T. Webster’ın da dahil olduğu gerçek görünen kalemlere, kalemlere, işaretleyicilere ve fırçalara inanıyor.

Ekran Görüntüleri

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *